GİRİŞ
 Arama
İsabetli Bankolar
 Arama

• 21.04.2019 İstanbul -Site Yazarı (Gönültaş)

» ULAN BATOR (Ganyan: 1,40): Geçen sezonu bugünküne benzer bir grupta kazanarak kapatan kaliteli safkan, verdiği araya ve nefessizliğine rağmen bu sezona da kazanarak başlarken devamını getirecek kadar iyi göründü. Yarıştaki en ciddi iki rakibinin ara vermiş olmasını iyi değerlendirip, formsuz jokeyinin biraz etkili binebilmesi halinde bu koşuyu kazanması normal sonuç olacaktır, bankom. (Site Yazarı : Gönültaş)

• 20.04.2019 İzmir -Site Yazarı (İşgören)

» SERPİNTİ (Ganyan: 1,65): İyi ellerde bakılan kaliteli tay, son koşusunu benzer grupta çok kolay kazanırken devamını getirecek kadar iyi göründü. Bugünde liderliği almayı tercih ederse ve son düzlüğe kadar aşırı preslere maruz kalmazsa, düzlükte arttırıp uygun görünen rakiplerini ikincilik mücadelesi ile baş başa bırakması normal sonuç olacaktır, bankom. (Site Yazarı : İşgören)

• 18.04.2019 İzmir -Site Yazarı (İşgören)

» URLA ZAMANI (Ganyan: 6,60): Kum pisti çok seven ve uzun mesafeli yarışlarda tempo yapmayı seven güçlü safkan için bugün tüm şartlar uygun görünüyor. Apranti kilo indirimi ile şansını arttıran kaliteli safkan, startla birlikte liderliği alabilirse ve son düzlüğe kadar aşırı pres yemezse, alacağı avansın bu koşuyu kazanmaya yeteceğini tahmin ediyorum, bankom. (Site Yazarı : İşgören)

• 17.04.2019 İstanbul -Site Yazarı (Kurt)

» JACK SPARROW (Ganyan: 4,20): Her koştuğu yarışın hakkını verebilen kaliteli tay, art arda kazandığı seri yarışlardan sonra, son koşularında Lead Soldier ve Kızıltüy gibi üst düzey safkanlara çattığı için ikincilikte kaldı. Bugünkü rakipleri arasında da güçlü taylar var ancak şu an için hiç biri bu safkanın formuna erişmediler. Tek handikapı çim piste ilk kez çıkacak olması ama bir Luxor torunu olduğu için, yumuşak çimde sentetiktekinden bile daha iyi koşması gerekir. Bu kez yetenekleri sınırlı bir jokey yerine üst düzey bir jokey idaresinde start alacak olma avantajını da yaşayarak bu koşuyu kazanacağını tahmin ediyorum, bankom. (Site Yazarı : Kurt)

• 16.04.2019 Kocaeli -Site Yazarı (Gönültaş)

» CORAL ROSE (Ganyan: 2,60): Kocaeli kum pistini çok seven ve kısa-orta mesafeli yarışları etkili koşabilen kaliteli safkan, son koşularında çok iyi koştu ama formda rakiplere denk gelince ikincilikte kalmaktan kurtulamadı. Bugün apranti kilo indirimi ile ciddi rakiplerine karşı avantaj elde ettiği için, iyi koşup bu koşuyu kazanacağını tahmin ediyorum, bankom. (Site Yazarı : Gönültaş)

• 16.04.2019 Kocaeli -Site Yazarı (Kurt)

» DUKE OF ISTANBUL (Ganyan: 1,60): Sert jokeyi H.Çizik ile mükemmel uyum sağlayan kaliteli safkan, pisti ve kısa mesafeleri de çok seviyor. Rakipleri de çok uygun göründüğü için, tüm şartlar lehineyken bir kez daha kazanması normal sonuç olacaktır, bankom. (Site Yazarı : Kurt)

• 13.04.2019 Adana -Site Yazarı (Sayman)

» BABA HANCI (Ganyan: 1,05): Son koşularında adeta gezinti yapar gibi koşan ve uzakara kazanırken bu gruplarda kolay kolay geçilmeyecek izlenimi veren kaliteli tay, bugünkü yarışta da eğer yarış içinde herhangi bir aksilik olmaması halinde geçilmeyecek gibi görünüyor, bankom. (Site Yazarı : Sayman)

• 11.04.2019 İzmir -Site Yazarı (Sayman)

» HOSLİ (Ganyan:1,15): Sürekli çok sert gruplara giren güçlü safkan, bu kez nispeten uygun rakiplerle mücadele edecek. Yarışın çim pistten kum piste alınması da lehine oldu, zira bu safkan her iki pistte de etkili koşabiliyor ama çoğu rakibi yalnız çim pistte başarılı olabilen isimler olduğu için yarışın kumda koşulacak olması ile ciddi avantaj sağladı. Usta jokeyi Ö.Yıldırım’ın da etkili binişi ile bu koşuyu kazanması normal sonuç olacaktır, bankom. (Site Yazarı : Sayman)

• 10.04.2019 İstanbul -Site Yazarı (Tunç)

» KIZIL TÜY (Ganyan: 1,55): İyi ellerde bakılan kaliteli tay, idman pistinde düzenli çalışıp, dereceli işler yaparak sürekli formda kalmayı başarıyor. Açık yarış atı vasıfları taşıyan güçlü safkan, bugün çok uygun rakiplerle yarışacağı için birinciliğe çok yakın görünüyor. Uyumlu jokeyi A.Kurşun idaresinde etkili koşup yakaladığı bu uygun grubu geride bırakması normal sonuç olacaktır, bankom. (Site Yazarı : Tunç)

• 09.04.2019 Kocaeli -Site Yazarı (Kara)

» ÖZİLHAN (Ganyan: 2,10): İyi ellerde bakıldığı için sürekli formda kalmayı başaran kaliteli safkan, son koşusunda bugünküne oranla daha sert rakipler önünde fazla zorlanmadan kazanırken devamını getirecek gibi göründü. Uzunu da iyi koşabilen ancak kısa-orta mesafelerde çok daha etkili performanslar sergileyen güçlü safkanın, yarış içinde herhangi bir aksilik yaşamaması halinde bu koşuyu kazanacağını tahmin ediyorum, bankom. (Site Yazarı : Kara)

• 09.04.2019 Adana -Site Yazarı (Tunç)

» ÖZDEMİR (Ganyan: 5,10): Önceki koşusunda ağır kilosuna rağmen şahane koşup tatminkar bir ikincilik yapan güçlü safkanın son koşusunu pek ölçü almıyorum çünkü jokeyiyle hiç uyum sağlamadı ve yarışın hiçbir yerinde rahat değildi. Bugün ise stiline daha uygun olan bir jokey idaresinde start alacak ve ciddi rakiplerine karşı kilo avantajına sahip. Yarışı ön grup içinde iyi yerlerde takip etmesi ve son düzlüğe çıkılırken arttırması halinde, yarışa ağırlığını koyup, rakiplerini ikincilik mücadelesi yapmaya zorlayacağını tahmin ediyorum, bankom. (Site Yazarı : Tunç)

• 08.04.2019 Bursa -Site Yazarı (İşgören)

» HASKAYA (Ganyan: 1,10): Son koşusunda benzer koşullardaki bir yarışı güle oynaya kazanırken, devamını getirecek kadar iyi görünen güçlü safkan, günün ağır favorisi olmayı hak ediyor. Her ne kadar rakiplerine kilo verecek olsa da, usta jokeyi S.Kaya’nın etkili binişi ile bu dezavantajını giderecektir. Yarış içinde herhangi bir aksilik yaşamaması halinde bu koşuyu kazanması normal sonuç olacaktır, bankom. (Site Yazarı : İşgören)

• 06.04.2019 Adana -Site Yazarı (Sayman)

» BITCOIN (Ganyan: 1,25): Gülerce ekürisinin güçlü safkanı, son koşularını çok kolay kazanırken bu gruplara kolay kolay geçilmeyeceğini belli etti. Safkanı iyi tanıdığı için yarışa erken adapte edebilen usta jokeyi Ö.Yıldırım’ın da etkili binişi ile birincilik serisine devam etmesi normal sonuç olacaktır, bankom. (Site Yazarı : Sayman)

• 06.04.2019 İstanbul -Site Yazarı (Tunç)

» CERENSEL (Ganyan: 2,85): Sentetik pisti çok seven ve kısa-orta mesafeli yarışları etkili koşabilen kaliteli kısrak, son koşusunda erkek rakiplerle başa baş mücadele ederken formunun zirvesinde göründü. Bugün ise nispeten uygun bir grupta, hemcinsi rakiplerle yarışacağı için birinciliğe çok yakın olacaktır, bankom. (Site Yazarı : Tunç)

• 06.04.2019 Adana -Site Yazarı (İşgören)

» NEŞVAN (Ganyan: 1,80): Art arda kazandığı yarışlarla formunun zirvesine çıkan kaliteli safkan, bu kez son koşularına oranla biraz daha sert rakiplerle yarışacak olsa da, uzun mesafeli kum pist yarışlarında çok etkili koştuğu için yine birinciliğe çok yakın görünüyor. Son koşusunda safkana ilk kez binen usta jokeyi Ahmet Çelik, bu kez atı daha iyi tanıdığı için muhtemelen daha etkili binecektir. Ön grup içinde iyi yer tutup, son düzlüğe çıkıldığında yapacağı uzun sprinti ile yarışa ağırlığını koyacağını tahmin ediyorum, bankom. (Site Yazarı : İşgören)

• 04.04.2019 İzmir -Site Yazarı (Paşa)

» PRINCESS DI (Ganyan: 2,15): Süratli tempoda koşulan kısa mesafeli kum pist yarışlarının sonlarında akıcı sprint yapabilen kaliteli kısrak, bugün ideal şartlarda bir koşuda start alacağı için birinciliğe çok yakın görünüyor. Yarış baştan sona sert tempoda koşulacak gibi göründüğü için safkana ilk kez binecek olan yetenekli jokeyi M.Çiçek’in sabırlı binmesi gerekecektir. Jokeyi kısrağın etkili sprintini doğru ayarlarsa, sonlarda güçlü gelip tüm rakiplerini atlatarak bu koşuyu kazanması normal sonuç olacaktır, bankom. (Site Yazarı : Paşa)

• 03.04.2019 İstanbul -Site Yazarı (Kurt)

» BUNGALOW (Ganyan: 1,75): Son koşusunu bugünküne oranla daha güçlü rakipler arasında güle oynaya kazanırken, devamını getirecek kadar iyi görünen kaliteli safkan, iyi anlaştığı uyumlu jokeyi G.Kocakaya idaresinde birinciliğe çok yakın görünüyor, bankom. (Site Yazarı : Kurt)

• 02.04.2019 Adana -Site Yazarı (Tunç)

» DEMAN OĞLU (Ganyan: 1,65): Her pistte ve her mesafe de başarılı olabilen kaliteli safkan, hep iyi koşmasına rağmen bir türlü şanssızlığını kırıp yarış kazanamadı ama şu an hiç olmadığı kadar iyi durumda olduğu için bu kez birinciliğe çok daha yakın görünüyor. Günün en ağır favorisi konumunda olmasından dolayı başına bir iş gelmezse ve bu yarışında da son koşularındakine benzer bir performans sergilerse, bu rakiplerine geçilmemesi gerekir, bankom. (Site Yazarı : Tunç)

• 01.04.2019 Bursa -Site Yazarı (Gönültaş)

» CASAMIRO (FLYING SEA)(Ganyan: 1,65): Adana’dan çok iyi durumda gelen kaliteli tay 3-CASAMIRO, orada zorlu rakiplerle yarıştığı için iyi neticeler elde edemedi ama form durumu gayet iyi. Bu kez son derece uygun rakiplerle yarışacağı için, ilk kez çıkacağı Bursa pistine çabuk uyum sağlarsa birinciliğe ulaşmaya çok yakındır. İlk kez start alacak olan ekürisi 5- FLYING SEA çok kaliteli bir tay olduğu için, start-adaptasyon gibi sorunlar yaşamadığ takdirde yarışın sigortası olacaktır, eküriler bankom. (Site Yazarı : Gönültaş)

• 01.04.2019 Bursa -Site Yazarı (İşgören)

» GÖLDEM (Ganyan: 1,05): Formunun zirvesinde olan kaliteli kısrak, zorlu erkek rakiplerle bile başa baş mücadele edebiliyor, hemcinsi rakiplere ise fazla şans tanımıyor. Bugün her ne kadar rakiplerine kilo verecek olsa da, yarışı önlerde takip edip, sprintini uzatırsa kilo dezavantajını fazla hissetmeyecektir. Yarış içinde herhangi bir aksilik yaşamadığı takdirde, uyumlu ve etkili jokeyi T.Yıldız’ın da iyi binişi ile bu koşuyu kazanması normal sonuç olacaktır, bankom. (Site Yazarı : İşgören)