GİRİŞ
 Arama
İsabetli Bankolar
 Arama

• 12.02.2019 Kocaeli -Site Yazarı (Sayman)

» GÖZÜ AÇIK (Ganyan: 1,65): Son koşusunda bugünküne oranla daha sert rakipleri fazla zorlanmadan geride bırakan kaliteli safkanın, bugünkü yarışta da benzer bir performans sergilerse bu rakiplere kolay kolay geçilmemesi gerekir, bankom. (Site Yazarı : Sayman)

• 11.02.2019 Bursa -Site Yazarı (Sayman)

» LEXINGTON FIRE (Ganyan: 1,40): Art arda kazandığı yarışlarla formunun zirvesine çıkan kaliteli safkan, Bursa kum pistini çok seviyor ve startta oyalanmadığında, ağır tempoda koşulan yarışlarda bile akıcı sprint atabiliyor. Bugünkü yarışta da son koşularında olduğu gibi startı normal alırsa, son düzlükteki güçlü sprinti ile gelip tüm rakiplerini atlatarak potaya uzanması normal sonuç olacaktır, bankom. (Site Yazarı : Sayman)

• 11.02.2019 Bursa -Site Yazarı (İşgören)

» MY SULTAN (Ganyan: 1,55): Son koşusunda bugünküne oranla çok daha sert rakipleri fazla zorlanmadan geride bırakırken devamını getirecek kadar iyi görünen kaliteli kısrağın, bugünkü yarışta da benzer bir performans sergilemesi halinde, hemcinsi rakiplerine fazla şans tanımaması gerekir, bankom. (Site Yazarı : İşgören)

• 09.02.2019 Adana -Site Yazarı (Tunç)

» BORDEAUX (Ganyan: 1,60): İyi ellerde bakılan kaliteli tay, şimdiye kadar koştuğu yarışlarda, bu vasat gruba göre tatminkar performanslar sergiledi. Rakipleri arasında beklenmedik bir form sıçraması yapan olmazsa ve bu safkan son koşularındakine benzer bir performans ortaya koyarsa bu koşuyu kazanması normal sonuç olur, bankom. (Site Yazarı : Tunç)

• 09.02.2019 Adana -Site Yazarı (İşgören)

» TURAP (Ganyan: 1,55): Her ne kadar eskisi kadar iyi durumda olmasa da, her haliyle bu grubun üstünde bir safkan olduğu için birinciliğe çok yakın görünüyor. Son koşularında sürekli sert rakipler arasında start alıp, elinden geleni yaptı. Bugün ise alt gruba indiği için, kilo dezavantajına rağmen usta jokeyi Ö.Yıldırım’ın da etkili binişi ile bu koşuyu kazanması normal sonuç olacaktır, bankom. (Site Yazarı : İşgören)

• 08.02.2019 İzmir -Site Yazarı (Tunç)

» AL ANDAKAR (Ganyan: 1,20): Bugün yarışacağı rakiplerinden her yönüyle üstün görünen kaliteli safkan, sezon başı olduğu için bu kadar uygun bir gruba inebiliyor. Kısa vadeli ve açık yarışlarda bile başarılı olabildiği için, yarış içinde herhangi bir aksilik yaşamadığı takdirde bu gruba geçilmemesi gerekir, bankom. (Site Yazarı : Tunç)

• 07.02.2019 Şanlıurfa -Site Yazarı (Paşa)

» FREESIA (Ganyan: 1,80)

• 07.02.2019 Şanlıurfa -Site Yazarı (Paşa)

» AFRİKAANDER (Ganyan: 1,35)

• 06.02.2019 Adana -Site Yazarı (Kurt)

» VOLTA (Ganyan: 4,50): Uzun mesafeli yarışları önlere yakın takip edip, uzun sprint yaparak koşmayı seven kaliteli safkan, son koşusunda oldukça tatminkar bir performans sergiledi ve sonrasında idman pistinde çalışmalarını sıklaştırıp, dereceli işler yapmasa da düzenli çalışarak formunu geliştirdi. Yarış kazanacak seviyeye gelen güçlü safkanın, bugünkü yarışı önlere yakın iyi yerlerde takip etmesi ve son düzlüğe çıkılıncaya kadar grup içinde sabırlı bekletilmesi halinde, düzlükte arttırıp, rakiplerini ayarıcağını ve bu koşuyu kazanacağını tahmin ediyorum, bankom. (Site Yazarı : Kurt)

• 04.02.2019 Bursa -Site Yazarı (Tunç)

» BORALTAN (Ganyan: 2,30): Art arda kazandığı yarışlarla formunun zirvesine çıkan kaliteli kısrak, özellikle kum pistte çok etkili koşuyor ve hemcinsi rakipleriyle yarıştığında kolay kolay geçilmiyor. Bugünde tüm şartlar lehine göründüğü için, etkili jokeyi T.Yıldız idaresinde bu koşuyu kazanması normal sonuç olacaktır, bankom. (Site Yazarı : Tunç)

• 04.02.2019 Bursa -Site Yazarı (İşgören)

» INDIAN MOST (Ganyan: 1,50): Son koşularında oldukça etkili performanslar sergileyen kaliteli safkanın, sert rakiplere çattığı için yarış kazanamadığını düşünüyorum. Yüksek potansiyele sahip olduğu için, önümüzdeki dönemlerde sert gruplarda da yarış kazanacaktır ama bugünkü gibi uygun gruplarda start aldığı sürece kazanma şansı daha fazla olacaktır. Yarış içinde herhangi bir aksilik yaşamaması halinde, şeytanın bacağını kırarak ilk birinciliğine uzanması normal sonuç olacaktır, bankom. (Site Yazarı : İşgören)

• 01.02.2019 İzmir -Site Yazarı (İşgören)

» LEAD SOLDIER (Ganyan: 1,75): Kurtel ekürisinin kaliteli tayı, şimdiye kadar İzmir kum pistinde koştuğu yarışlarda çok etkili performans sergileyerek bu pisti çok sevdiğini kanıtladı. Özellikle son koşusunda çok etkili koşarak, bu rakiplerine artık kolay kolay geçilmeyeceğini belli ettiği için, yine iyi koşup kazanması gerekir, bankom. (Site Yazarı : İşgören)

• 31.01.2019 Şanlıurfa -Site Yazarı (Paşa)

» DEHİBE HANIM (Ganyan: 3,15)

• 29.01.2019 Kocaeli -Site Yazarı (Kara)

» ÖZEKAN (Ganyan: 2,65): İyi ellerde mükemmel bakılan kaliteli safkan, İstanbul arenasında koştuğu son koşusunu kazanırken devamını getirecek kadar iyi göründü. Formda safkanın, bugünkü yarışta da son koşusundakine yakın bir performans sergilemesi halinde bu koşuyu kazanması normal sonuç olacaktır, bankom. (Site Yazarı : Kara)

• 29.01.2019 Adana -Site Yazarı (Gönültaş)

» KALAMENDO (Ganyan: 2,60): İyi ellerde çok iyi bakılan kaliteli tay, şimdiye kadar koştuğu her 3 yarışta da etkili performanslar sergiledi ancak bir türlü şeytanın bacağını kıramadı. Son koşusunda uzun mesafeyi hesaba katmayan jokeyi safkanı aşırı sert tempoya sokunca, sonlarda oksijen duvarına çarpıp 3.lükte kaldı. Usta jokeyi Ö.Yıldırım bu kez aynı hatayı yapmayacak ve süratli safkanı daha idareli ve sermayeli olarak son düzlüğe taşıyacaktır. Düzlükte arttırıp farkı açarak, uygun görünen rakiplerini geride bırakacağını tahmin ediyorum, bankom. (Site Yazarı : Gönültaş)

• 29.01.2019 Adana -Site Yazarı (Kurt)

» YOLDAŞHAN (Ganyan: 3,25): Ankara’da koştuğu G1-Cumhuriyet koşusundan sonra kısa süre dinlendirilen ve Adana’ya getirilen kaliteli safkan, kısa vadeli yarışta, sert grupta start alarak nefes açtı. Sonraki koşusunu uygun grupta kolay kazanarak tekrar form tuttuğunu belli eden güçlü safkanın son koşusunu fazla ölçü almıyorum çünkü kısa mesafeli yarışta süratli rakibi önde boş kalıp, son düzlüğe dinç çıkınca sonlarda yakalanması imkansız hale gelmişti. Bugün ise daha sert rakiplerle yarışacak olsa da, bu kez tempo lehine gelişecek gibi görünüyor. Yetenekli aprantisi safkana sabırlı bir bekleme yaptırırsa, baştan sona sert tempoda geçecek gibi görünen yarışın sonlarında güçlü gelip tüm rakiplerine hakim olarak bu koşuyu kazanacağını tahmin ediyorum, bankom. (Site Yazarı : Kurt)

• 28.01.2019 Bursa -Site Yazarı (İşgören)

» GREAT ATTACK (Ganyan: 1,80): Son koşularında iyi koşan ancak sert bir rakibe çattığı için ikincilikte kalan güçlü safkan, bu kez daha uygun görünen rakiplerle yarışacağı için birinciliğe çok yakın görünüyor. Startla birlikte önlerde yer tutup, son düzlüğe çıkılırken arttırırsa, farkı açarak rakiplerini ikincilik mücadelesi ile baş başa bırakacağını tahmin ediyorum, bankom. (Site Yazarı : İşgören)

• 27.01.2019 İzmir -Site Yazarı (Sayman)

» BEDWULF (Ganyan: 1,60): Önceki koşusunu çok kolay kazanarak tekrar form tuttuğunu gösteren güçlü safkan, son koşusunda da şahane koştu ancak hem mesafe tersti hem de çok sert bir rakibi vardı. Bugün ise ideal mesafesinde, daha uygun rakiplerle yarışacağı için, usta jokeyi E.Yavuz safkana aşırı güvenip savruk binmezse, bir başka deyişle işi baştan sıkı tutarsa, bu koşuyu kazanması normal sonuç olacaktır, bankom. (Site Yazarı : Sayman)

• 27.01.2019 İzmir -Site Yazarı (İşgören)

» TARIKHAN (Ganyan: 2,25): Art arda kazandığı yarışlarla formunun zirvesine çıkan klas safkan, bugünkü yarışta da birinciliğe çok yakın görünüyor. İdman pistinde düzenli çalışıp, dereceli işler yaparak sürekli formda kalabilen güçlü safkanın, usta ve uyumlu jokeyi G.Kocakaya’nın da etkili binişi ile zorlu rakiplerini geride bırakması normal sonuç olacaktır, bankom. (Site Yazarı : İşgören)

• 25.01.2019 Kocaeli -Site Yazarı (Paşa)

» ATASOY (Ganyan: 1,05): Bugün yarışacağı rakiplerinden her yönüyle üstün olan kaliteli safkan, son zamanlarda yakaladığı en uygun grupta start alacak. Usta jokeyi Ahmet Çelik hiç riske girmeden, startla birlikte liderliği almayı tercih ederse, rakipleri yanına geldikçe arttıracağını ve son düzlükte farkı açarak potaya uzanacağını tahmin ediyorum, bankom. (Site Yazarı : Paşa)