GİRİŞ
 Arama
İsabetli Bankolar
 Arama

• 20.09.2019 İstanbul -Site Yazarı (Tunç)

» GÖDEK (Ganyan: 2,25): İyi ellerde mükemmel bakılan kaliteli safkan, uzun mesafeyi etkili koşuyor, çim pistte de başarılı ancak özellikle sentetik pisti daha çok seviyor. Son koşularında sürekli açık yarışlarda çok sert rakiplerle yarıştığı için kazanamadı. Bugün nispeten uygun gruba indiği için, ağır tempoda koşulacak gibi görünen yarışta, önlerde yer tutarsa, düzlükte arttırıp rakiplerini ikincilik mücadelesi yapmaya zorlayacağını tahmin ediyorum, bankom. (Site Yazarı : Tunç)

• 20.09.2019 İstanbul -Site Yazarı (Denizci)

» ASTEROİD (Ganyan: 3,60): Gülerce ekürisinin kaliteli safkanı, her ne kadar üstün kalitesinin hakkını yeterince veremese de, zaman zaman oldukça etkili koşabiliyor. Son koşusunda stil değiştiren ve deli gibi kaçmak yerine önlerde bekleme tercih eden güçlü safkan, uyumlu jokeyi G.Kocakaya’nın oturup kalka kalka yaptırdığı etkili sprintle kazanmayı başardı. Bugünde benzer bir taktikle koşarsa, bu koşuyu da kazanması normal sonuç olacaktır, bankom. (Site Yazarı : Denizci)

• 20.09.2019 Bursa -Site Yazarı (Paşa)

» OĞLUM SERKAN (Ganyan: 1,40): Şimdiye kadar koştuğu yarışların yarısını kazanan kaliteli safkan, son koşusunu A3 yarışta, benzer grupta uzakara kazanarak açık yarış atı olduğunu da kanıtladı. Bu kez uzadığı için usta jokeyi Müslüm Çelik daha temkinli olacak ve son düzlüğe çıkılırken safkanı nefeslendirecektir. Son düzlüğe dinç çıkacağı için kolay kolay yakalanmayacağını ve etkili jokeyinin de iyi binişi ile bu koşuyu kazanacağını tahmin ediyorum, bankom. (Site Yazarı : Paşa)

• 15.09.2019 Adana -Site Yazarı (Kara)

» TEKKURŞUN (Ganyan: 2,05): İdman pistinde uzun süredir düzenli çalışan ve dereceli işlerle mükemmel hazırlanan kaliteli tay, ilk yarışında startı iyi alması ve yarışa çabuk adapte olması halinde bu koşuyu kazanmaya çok yakın görünüyor, bankom. (Site Yazarı : Kara)

• 15.09.2019 İstanbul -Site Yazarı (Kurt)

» CORCOVADO (Ganyan: 1,45): Bugünküne benzer grupta çok kolay kazandığı önceki koşusunda banko önerirken şu şekilde bir yorum yapmıştım:
“Sürekli açık yarışlarda çok sert rakiplerle yarışan ve iyi neticeler elde eden klas safkan, idman pistinde çalışmalarını hızlandırıp, zaten iyi olan formunu daha da ileri taşıdı. Bu kez hem daha iyi durumda olduğu, hem de daha uygun gruba indiği için iyi koşup kazanması normal sonuç olacaktır, bankom.”
Son koşusunda yine açık yarışta Finesse’lerin yanında koşan başarılı safkan, bugün yine tekrar kendi grubuna dönüyor. Etkili jokeyi G.Kocakaya’nın iyi binişi ile, son düzlükte arttırıp yarışa ağırlığını koyması normal sonuç olacaktır, bankom. (Site Yazarı : Kurt)

• 13.09.2019 İstanbul -Site Yazarı (Kurt)

» ALTIN ZELE (Ganyan: 1,55): Şimdiye kadar koştuğu tüm yarışlarda etkili koşan kaliteli tay, sürekli sert rakiplere çattığı için kazanamadı. Bugün ise son derece uygun rakiplerle yarışacağı için, ilk kez çıkacağı İstanbul sentetik pistine çabuk uyum sağlarsa, bu koşuyu kazanması normal sonuç olacaktır, bankom. (Site Yazarı : Kurt)

• 13.09.2019 Bursa -Site Yazarı (Paşa)

» UNKNOWN LOVE (Ganyan: 1,25): Kurtel ekürisinin kaliteli tayı, açık yarış atı olan Lucky Moment’in kardeşi olmasıyla dikkat çekiyor. İdman durumu da gayet iyi olduğu için, iyi ahır bakımını ve yüksek potansiyelini yarışa yansıtabilirse, usta jokeyi Halis Karataş’ın da etkili binişi ile yarış hayatına birincilik alarak başlaması normal sonuç olacaktır, bankom. (Site Yazarı : Paşa)

• 13.09.2019 Bursa -Site Yazarı (Kara)

» AĞCABEYİ (Ganyan: 1,80): Önceki koşusunu bugüne benzeyen bir grupta kazanarak moral bulan kaliteli tayın son koşusunu fazla ölçü almamak lazım çünkü kısa vadeli yarışta rakipleri çok sertti. İdman pistinde düzenli çalışan ve dereceli işlerle sürekli formunu ilerleten güçlü safkanın, bugün tekrar uygun gruba indiği için, etkili jokeyi T.Yıldız’ın da iyi binişi ile bu koşuyu kazanması normal sonuç olacaktır, bankom. (Site Yazarı : Kara)

• 12.09.2019 Ankara -Site Yazarı (Gönültaş)

» GUSTAV (KARAÇELİK) (Ganyan: 1,95): Pist ve mesafe ayırt etmese de süratli tempoda koşulan kısa-orta mesafeli yarışlarda daha etkili olabilen 5-GUSTAV için bugün tüm şartlar uygun görünüyor. , Usta jokeyi sprint mesafesini iyi ayarlarsa, ekürisinin de desteğiyle sert tempoda koşulacak kısa mesafeli yarışın sonlarında güçlü gelip yarışa ağırlığını koyması normal sonuç olacaktır, bankom. (Site Yazarı : Gönültaş)

• 11.09.2019 İstanbul -Site Yazarı (Kurt)

» MİRANBEY (Ganyan: 1,55): Yarış hayatına hızlı bir başlangıç yapan kaliteli tay, koştuğu her iki yarışı da çok kolay kazanarak sınıfını kanıtladı. Bugünkü rakipleri arasında çok kaliteli taylar var ama günün şartlarında bu safkanı geçmeleri çok zor. Yarış içinde herhangi bir aksilik yaşamaması yada kaliteli rakiplerinden herhangi birinin beklenmedik bir form sıçraması yapmaması halinde, usta jokeyi H.Karataş’ın da etkili binişi ile bu koşuyu kazanması normal sonuç olacaktır, bankom. (Site Yazarı : Kurt)