GİRİŞ
 Arama
İsabetli Bankolar
 Arama

• 23.03.2019 İstanbul -Site Yazarı (Gönültaş)

» ÇELİKMAN (Ganyan: 1,55): Bugün yarışacağı rakiplerinden her yönüyle üstün olduğu için birinciliğe çok yakın görünüyor. Startla birlikte önlerde yer tutup, son düzlüğe çıkılırken temposunu arttırıp birkaç boy avans elde edebilirse, uzun mesafeli yarışta, o saatten sonra yakalanması pek kolay olmayacağı için bu koşuyu kazanacağını tahmin ediyorum, bankom. (Site Yazarı : Gönültaş)

• 16.03.2019 İstanbul -Site Yazarı (Kurt)

» BELLA BRAVA (Ganyan: 1,75): İyi ellerde bakılan kaliteli tay, açık yarış atı olan ve Gazi koşan güçlü safkan Run And Win’in kız kardeşi olmasıyla dikkat çekiyor. Şimdiye kadar koştuğu tek yarışta tatminkar bir ikincilik yapan ve idman pistinde çalışmalarını hızlandırıp, dereceli işler yaparak formunu ilerleten safkan, bu kez yarış görme avantajı ile daha etkili koşacaktır. Usta jokeyi H.Karataş’ın da etkili binişi ile bu koşuyu kazanması normal sonuç olacaktır, bankom. (Site Yazarı : Kurt)

• 16.03.2019 Adana -Site Yazarı (Paşa)

» ALTIN KOP (Ganyan: 1,75): Uzun mesafede biraz zorlanan ancak kısa-orta mesafeli kum pist yarışlarında üst düzey performanslar sergileyebilen kaliteli tay, bugün ideal şartlarda, uygun görünen rakiplerle yarışacağı için birinciliğe çok yakın görünüyor. Safkanı iyi tanıyan usta jokeyi Ahmet Çelik’in de etkili binişi ile, son düzlüğe kadar idareli gelip, düzlüğe çıkılır çıkılmaz arttırırsa, farkı açarak rakiplerini ikincilik mücadelesi yapmaya zorlayacağını tahmin ediyorum, bankom. (Site Yazarı : Paşa)

• 16.03.2019 Adana -Site Yazarı (Kara)

» NEŞVAN (Ganyan: 1,50): Son derece kaliteli ve güçlü bir safkan olmasına rağmen, son koşularında sürekli sert rakiplere çattığı için kazanamadı ama elinden gelenin en iyisini yaptı ve tabela içinde yer alarak, formda olduğunu kanıtladı. Bugün çok uygun rakiplerle yarışacağı için, günün ağır favorisi olmayı hak ediyor. Apranti kilo indirimi ile şansını da arttırdığı için, son düzlüğe kadar sabırlı gelirse, düzlükte arttırarak, koşuya ağırlığını koyması normal sonuç olacaktır, bankom. (Site Yazarı : Kara)

• 14.03.2019 İzmir -Site Yazarı (Sayman)

» MIZZEN OF TURKEY (Ganyan: 2,00): Son koşusunda aleyhine gelişen tempoya rağmen, ultra bir performans sergileyen kaliteli safkan, formunun zirvesinde olduğunu kanıtladı. Bugünkü az atlı yarışta da rölanti bir tempoda koşulacak gibi görünüyor ama bu kez rakiplerine fazla avans vermezse, etkili düzlük sprinti ile bu koşuyu kazanacağını tahmin ediyorum, bankom. (Site Yazarı : Sayman)

• 02.03.2019 Adana -Site Yazarı (Kara)

» BABA HANCI (Ganyan: 2,10): Koştuğu her iki yarışta da kazanamasa da, güçlü taylar arasında etkili performanslar sergileyen kaliteli tay, yarış koşup tecrübe kazandıkça iyi yerlere gelecek potansiyele sahip görünüyor. İdman pistinde düzenli çalışarak formunu geliştiren safkan, bu kez son koşularına oranla daha uygun rakiplerle yarışacağı için, benzer bir performans sergilemesi halinde birinciliğe çok yakın olacaktır, bankom. (Site Yazarı : Kara)

• 01.03.2019 Kocaeli -Site Yazarı (Paşa)

» BEHRAMKALE (Ganyan: 2,15): Kocaeli kum pistini çok seven ve uzun mesafeli yarışları etkili koşabilen güçlü safkan, özellikle liderliği alıp, temposunu kurabildiği yarışlarda çok etkili oluyor. Bugün ideal şartlarda bir koşuda start alacağı için, usta jokeyi M.Gündüzeli idaresinde, son düzlüğe kadar rölanti tempoda gelirse ve düzlükte arttırıp birkaç boy avans sağlarsa, sonlarda yakalansa bile hiçbir rakibine teslim olmayacaktır, bankom. (Site Yazarı : Paşa)

• 01.03.2019 Kocaeli -Site Yazarı (Kara)

» KELEŞHAN (Ganyan: 6,30): Sürekli İstanbul arenasında, zorlu rakipler arasında start aldığı için yeterince yarış kazanamayan kaliteli safkan, bu kez Kocaeli kum pistinde çok daha uygun bir grupta start alacağı için birinciliğe çok yakın görünüyor. İlk kez çıkacağı piste çabuk uyum sağlaması halinde, bu rakiplerinden üstün olduğu için, bu koşuyu kazanması normal sonuç olacaktır, bankom. (Site Yazarı : Kara)

• 28.02.2019 İzmir -Site Yazarı (Paşa)

» AL ANDAKAR (Ganyan: 1,40): Bugün yarışacağı rakiplerinden her yönüyle üstün bir safkan olduğu için birinciliğe çok yakın görünüyor. Benzer gruptaki son koşusunu çok kolay kazanırken bu gruplarda start aldığı sürece geçilmeyeceğini belli etti. Bu kez üstünde usta jokey Ö.Yıldırım olduğu için çok daha kolay kazanabilir, bankom. (Site Yazarı : Paşa)

• 27.02.2019 Bursa -Site Yazarı (Paşa)

» APOPHIS (Ganyan: 1,95): Son koşusunda bugünküne çok benzeyen bir yarışta start alan ve oldukça etkili koşan kaliteli tay, çok formda olan bir rakibin ardında tatminkar bir ikincilik yaparak formunu geliştirdiğini ve artık maiden’da fazla kalmayacağını belli etti. Bugünkü yarışta da son koşusundakine yakın bir performans sergilerse, bu kez daha etkili at binen bir jokey idaresinde start alacağı için birinciliğe çok yakın olacaktır, bankom. (Site Yazarı : Paşa)

• 25.02.2019 İstanbul -Site Yazarı (Kurt)

» GOLD POLAT (Ganyan: 2,20): Verdiği aradan sonra koştuğu yarışta, nefessizliğine rağmen çok iyi görünen kaliteli tay, jokeyi tarafından biraz erken yürütüldüğü için fotoda 3.lükte kaldı. Daha sabırlı koşturulduğunda akıcı sprint atabilen güçlü safkanın jokeyi bu kez daha temkinli olup, sprint mesafesini daha iyi ayarlarsa, nefes problemi de yaşamayacağı için, sert tempoda koşulacak gibi görünen yarışın sonlarında etkili gelip, uygun görünen rakiplerini atlatarak bu koşuyu kazanması normal sonuç olacaktır, bankom. (Site Yazarı : Kurt)

• 23.02.2019 Adana -Site Yazarı (Paşa)

» OĞUZBOYLU (Ganyan: 1,50): Son koşusunda bugünkü rakiplerini geçerken fazla zorlanmayan güçlü safkan, 3 yarış önce uzun mesafedeki ilk koşusunda uçuk bir performans sergileyerek Atasoy, Aşemez, Artuklu, Enderefe ve Firikya gibi son derece güçlü rakipleri geride bırakırken, uzunda daha etkili olacağını kanıtlamıştı. Bugün yine uzun mesafe de start alacağı için uyumlu ve etkili jokeyi Ö.Yıldırım idaresinde bu koşuyu kazanması normal sonuç olacaktır, bankom. (Site Yazarı : Paşa)

• 20.02.2019 Bursa -Site Yazarı (Sayman)

» VELİAHTIM (Ganyan: 3,85): Genel durumları pek parlak olmayan vasat safkanların bir arada olduğu satış koşusunda, son çalışmasında çok iyi bir derece gerçekleştiren bu safkanın, birinciliğe rakiplerinden daha yakın olduğunu düşünüyorum. Her ne kadar uzuncu bir safkan olsa da, artık eski gücünde olmadığı için artık kısa mesafelerde şansını deneyecek. Çok uzun sprint atabildiği için kısa mesafe de daha rahat edebilir. Startla birlikte önlere doldurup yarışı iyi yerlerde takip ederse ve son düzlükte temposunu arttırırsa, farkı açarak uygun görünen rakiplerini ikincilik mücadelesine zorlayacağını tahmin ediyorum, bankom. (Site Yazarı : Sayman)

• 18.02.2019 Bursa -Site Yazarı (Sayman)

» HÜRSEV (Ganyan: 1,80): Son koşusunda çok sert bir rakibe çattığı için fotoda ikincilikte kalan kaliteli safkan, en az kazanan at kadar iyi koşarak formunun zirvesinde olduğunu kanıtladı. Bu kez daha uygun rakiplerle yarışacağı için, kendi atlarına ciddi binen usta jokeyi M.Gündüzeli idaresinde birinciliğe çok yakın görünüyor, bankom. (Site Yazarı : Sayman)

• 18.02.2019 Bursa -Site Yazarı (İşgören)

» VARLIKLI (Ganyan: 4,30): İstanbul’dan son derece iyi durumda gelen kaliteli kısrağın son koşularını pek ölçü almıyorum çünkü aleyhine şartlarda başarılı olması mümkün değildi. Bugün ise tüm şartlar lehine görünüyor. İlk kez çıkacağı Bursa kum pistine çabuk uyum sağlarsa ve start birlikte önlerde yer tutup son düzlüğe çıkılır çıkılmaz arttırırsa rakiplerini ikincilik mücadelesi ile baş başa bırakacağını tahmin ediyorum, bankom. (Site Yazarı : İşgören)

• 17.02.2019 İzmir -Site Yazarı (Sayman)

» GRAY TAIL (Ganyan: 1,25): Şehir şehir gezdirilmesine rağmen her koştuğu yarışın hakkını veren kaliteli tay, açık yarış atı vasıfları taşıdığını belli etti. Son koşularında çok sert rakiplerle yarışan ve başarılı şekilde mücadele edebilen klas tay, bu kez son derece uygun görünen bir gruba indiği için, yarış içinde herhangi bir aksilik yaşamaması halinde, bu rakiplere geçilmemesi gerekir, bankom. (Site Yazarı : Sayman)

• 16.02.2019 Adana -Site Yazarı (İşgören)

» TOPRAKSU (Ganyan: 1,70): Form durumu mükemmel olan kaliteli kısrak, son koşusunda kısa vadeli yarışta, çok sert rakipler arasında start aldı ve oldukça tatminkar bir tabela yaparak formunun zirvesine çıktı. Bugün ise son derece uygun görünen rakiplerle yarışacağı için, son koşusundakine yakın bir performans sergilerse, bu koşuyu kazanması normal sonuç olacaktır, bankom. (Site Yazarı : İşgören)

• 15.02.2019 Kocaeli -Site Yazarı (Sayman)

» ATAKAN ABİ (Ganyan: 1,55): Kum pistin gelmiş geçmiş en iyi atlarından biri olan efsane Fair Son’ın kaliteli tayı, son koşusunda uygun bir maiden grupta da olsa adeta tuta tuta kazanırken uzun mesafeli yarışlarda etkili olacağını kanıtladı. Bu kez biraz daha sert bir grupta start alacak ve kilosu da ağır ama bugünde son koşusundakine yakın bir performans sergilemesi halinde, uyumlu jokeyi idaresinde birinciliğe çok yakın görünüyor, bankom. (Site Yazarı : Sayman)

• 14.02.2019 İzmir -Site Yazarı (Sayman)

» ALPTUĞHAN (Ganyan: 1,60): Bugün yarışacağı rakiplerinden her yönüyle üstün olan kaliteli safkan, günün ağır favorisi olmanın ağırlığı altında ezilmezse, usta jokeyi G.Kocakaya’nın da etkili binişi ile bu koşuyu çok kolay bile kazanabilir, bankom. (Site Yazarı : Sayman)

• 13.02.2019 Bursa -Site Yazarı (Sayman)

» LİYA (Ganyan: 1,60): Son koşusunu çok kolay kazanırken devamını getirecek kadar iyi görünen kaliteli tayın, bu kez daha sert rakiplerle yarışacak olsa da, son derece formda olduğu için bunlarında üstesinden geleceğini tahmin ediyorum, bankom. (Site Yazarı : Sayman)