GİRİŞ
 Arama
İsabetli Bankolar
 Arama

• 18.07.2019 Kocaeli -Site Yazarı (Kara)

» UÇANAT (Ganyan: 1,35): Yarış hayatının ilk koşusunda oldukça etkili bir performans sergileyerek tatminkar bir ikincilik elde eden kaliteli tay, idman pistinde düzenli çalışıyor ve dereceli işler yaparak formunu geliştiriyor. İlk yarışını yabancısı olduğu Bursa’da koştu ama aslında bu safkan tüm çalışmalarını Kocaeli kum pistinde yaptığı için bu kez kendi evinde daha rahat koşacaktır. Rakipleri de çok uygun göründüğü için bu koşuyu kazanması normal sonuç olacaktır, bankom. (Site Yazarı : Kara)

• 17.07.2019 İstanbul -Site Yazarı (Tunç)

» HERGELE (Ganyan: 1,70): Uzun mesafeli çim ve sentetik pist koşularını çok etkili koşabilen kaliteli safkanın form durumu gayet iyi ve bugün çok etkili bir jokey idaresinde, uygun bir grupta start alacağı birinciliğe çok yakın görünüyor. Rakiplerine kilo vermek zorunda olduğu için, usta jokeyi Ö.Yıldırım safkana ekonomik binip, tempoya göre kademe kademe önlere yaklaştırırsa, son düzlükteki güçlü sprinti ile gelip tüm rakiplerine hakim olarak bu koşuyu kazanacağını tahmin ediyorum, bankom. (Site Yazarı : Tunç)

• 15.07.2019 Bursa -Site Yazarı (Kara)

» TOMİRİS (Ganyan: 1,70): Aracı ekürisinin kaliteli kısrağı, kısa mesafeli çim pist koşularını çok etkili koşabiliyor. Son koşusunu benzer rakipleri önünde kazanarak formunun zirvesinde olduğunu kanıtlayan başarılı safkan, idman pistinde düzenli çalışıyor ve zaten iyi olan formunu daha da ileri taşıyor. Jokeyiyle mükemmel uyum sağlayan safkanın, bugünkü yarışta da son koşusundakine benzer bir taktikle koşması halinde tekrar kazanması normal sonuç olacaktır, bankom. (Site Yazarı : Kara)

• 12.07.2019 İstanbul -Site Yazarı (Denizci)

» GÖDEK (Ganyan: 1,55): Şimdiye kadar koştuğu yarışlarda ne kadar güçlü bir safkan olduğunu kanıtladı. Özellikle son koşusunda şahane koşup, kolay kazanırken devamını getirecek kadar iyi göründü. Bugün rakipleri çok uygun ama kilo vereceği için işi çok kolay olmayacaktır. Usta jokeyi A.Kurşun safkana biraz ekonomik binebilirse, rakiplerinden üstün olduğu için bu yarışı kazanacağını tahmin ediyorum, bankom. (Site Yazarı : Denizci)

• 11.07.2019 Kocaeli -Site Yazarı (Paşa)

» EFİL EFİL (Ganyan: 2,50): Her pisti ve mesafeyi etkili koşabilen kaliteli safkan, son koşusunda uzun mesafeye rağmen ağır kilodan olumsuz etkilenmeyerek kilo kaldırabildiğini de kanıtladı. Apranti yarışında en iyi aprantilerden biri olan D.Kaya idaresinde start alacağı için, formda kısrağın etkili koşarak hemcinsi rakipleri geride bırakması normal sonuç olacaktır, bankom. (Site Yazarı : Paşa)

• 10.07.2019 İstanbul -Site Yazarı (Tunç)

» KARAZEYTİN (Ganyan: 3,30): Uzun mesafeli çim pist koşularını iyi koşan kaliteli safkan, uzun süredir ilk defa üst düzey bir jokey idaresinde start alacağı için bu kez birinciliğe hiç olmadığı kadar yakın görünüyor. Sprinter bir safkan olduğu için yarışı çok gerilerde takip ediyor ve yarışın temposu yeterli ölçüde yüksek olmazsa kazanması zorlaşıyor. Bugünkü jokeyi Müs. Çelik’in önlemini alıp safkanı kademe kademe önlere yaklaştıracağını, sprint mesafesini doğru ayarlayacağını ve etkili binişi ile kazanarak, safkanın uzun süren birincilik hasretine son vereceğini tahmin ediyorum, bankom. (Site Yazarı : Tunç)

• 08.07.2019 Bursa -Site Yazarı (Paşa)

» SILVER WOLF (Ganyan: 1,95): Yarış koşup tecrübesi arttıkça iyi yerlere gelecek potansiyele sahip olan kaliteli safkan, son koşusunda çok etkili bir performans sergiledi ve oldukça tatminkar bir ikincilik yaparak yarış kazanacak kıvama geldiğini kanıtladı. İdman pistinde düzenli çalışan ve dereceli işlerle mükemmel hazırlanan güçlü safkan, yetenekli jokeyi N.Avci ile iyi uyum sağlarsa bu koşuyu kazanmaya çok yakın olacaktır, bankom. (Site Yazarı : Paşa)

• 08.07.2019 Bursa -Site Yazarı (Kara)

» ANAYURT (Ganyan: 1,80): Yarış hayatının ilk iki koşusunda, İzmir ve Bursa’da koştuğu yarışlarda sınıfını belli ettiği için son koşusunda İstanbul arenasına, Açık G2 yarışa götürüldü ama o yarışta da iyi koşmasına rağmen güçlü rakipler arasında yarışı tabela dibinde bitirdi. Bu kez yarış kazandığı yani sevdiği Bursa çiminde, nispeten uygun bir gruba inen kaliteli tayın, usta jokeyi Ö.Yıldırım’ın da etkili binişi ile bu koşuyu kazanacağını tahmin ediyorum, bankom. (Site Yazarı : Kara)

• 07.07.2019 İstanbul -Site Yazarı (Denizci)

» NAÇAL (Ganyan: 3,70): İyi ellerde bakılan kaliteli safkan, bugün yarışacağı rakiplerinden her yönüyle üstün görünüyor. Verdiği aradan sonra yarış görüp nefes açan ve idman pistinde düzenli çalışarak formunu geliştiren güçlü safkanın bu kez çok etkili koşarak, etkili jokeyi Ahmet Çelik’in de iyi binişi ile bu koşuyu kazanacağını tahmin ediyorum, bankom. (Site Yazarı : Denizci)

• 06.07.2019 İzmir -Site Yazarı (Paşa)

» AVUKAT (Ganyan: 1,85): İzmir çim pistini çok seven ve bu pistte son koştuğu yarışları benzer grupta kolay kazanarak formunun zirvesine çıkan kaliteli safkanın, aradaki Bursa yarışını pek ölçü almamak lazım çünkü hem pistin yabancısıydı hem de yarışın temposu lehine gelişmedi. Bugün ise sevdiği şehirde, uyumlu jokeyi F.Çakar idaresinde istediği tempoyu kurabileceği bir yarışta start alacağı için birinciliğe çok yakın görünüyor, bankom. (Site Yazarı : Paşa)