GİRİŞ
Kullanım Koşulları

Sitemizi kullanabilmek için aşağıdaki koşulları kabul etmek zorunludur.
Sitemize üye/abone olanlar bu sözleşmenin tamamını okuduğunu, anladığını ve tüm maddelerini eksiksiz olarak onayladığını kabul eder.

1 - Standart üye olanlar ve/veya abonelik ücreti ödeyenler aşağıdaki şartları kabul etmiş sayılacaklardır.
2 - İnternet üzerinden yasadışı bahis oynayanların, oynatanların ve bu kişilerin yakınları ve tanıdıklarının sitemize üye olmaları kesinlikle YASAKTIR. Bu kişilerin sitemize üye oldukları tespit edildiği takdirde, üyelikleri kalıcı olarak silinecek, tekrar üye olmaları engellenecek ve tarafımızdan haklarında Masak'a ve Cumhuriyet savcılığına suç duyurusu yapılacaktır.
3 - Siteye üyelik ücretsizdir ancak güncel içerikleri görebilmek için ayrıca ücretli abone olmak gerekir.
- Abone olmayan standart üyeler yalnız geçmiş içerikleri görebilirler.
- Abone olanlar sitenin tüm hizmetlerinden "güncel olarak" faydalanabilirler.
- Kullanıcı adları en az 3 karakter olmalıdır, sadece harflerden oluşabilir veya harf-rakam karışık olabilir ama tamamı rakam olmamalıdır.
- Kullanıcı adları mutlaka harf ile başlamalı, rakam ile başlamamalıdır.
- Kullanıcı adları başka sitelerde veya sosyal medya ortamlarında kullanılmamalıdır.
- Kullanıcı adları genel ahlak kurallarına aykırı olmamalı ve tanınmış kişi/kurum isimleri ile aynı olmamalıdır.
4 - Üyelikler; Kullanıcı adı (rumuz) + E-posta adresi + Gerçek Ad-Soyad + Telefon numarası + TC. kimlik numarasından oluşur.
- Kullanıcı adı (rumuz), Gerçek Ad-Soyad ve TC. kimlik numarası bilgileri değiştirilemez.
- Standart üyeler e-posta adresi ve telefon numarasını üye profilinden değiştirebilirler.
- Aboneler, aktif süreleri devam ettiği sürece (güvenlik sebebiyle) bu bilgileri değiştiremez.
- Üyeler ve aboneler istedikleri zaman site üyeliklerini "Üyeliğim" menüsünden iptal edebilirler (Üyelik kalıcı olarak kapatılır).
-- Her ödemeye resmi fatura kesildiği için gerekli bilgiler ödeme ve muhasebe kayıtlarından silinemez.
5 - Abonelik paket ücretleri net olup, havale/EFT masrafları üyeye aittir.
- Paket tutarından fazla veya eksik ödemelerde;
-- Ödeme tutarı hangi paket ücretinden fazlaysa, o paketin birim fiyatına göre fazla gün hesaplanarak paket gününe eklenir.
- Abonelik paket günleri yarış günü değil "takvim günü" olup, tatil günleri ve yarış olmayan günlerde abonelik süresine dahildir.
- Abonelik süresi başladıktan sonra herhangi bir sebeple durdurulamaz, dondurulamaz, ertelenemez, sabitlenemez, başka birine devredilemez, başka üyeliğe eklenemez.
- Akşam yarışlarının bitiminde abonelik süresinden 1 gün otomatik olarak düşülür.
- Sitemiz abonelik paketlerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
- Ödenen abonelik ücretlerinin iadesi söz konusu değildir.
- Herhangi bir sebeple site üyeliğinin düşürülmesi halinde abonelik ile ilgili haklarda kaybolur.
6 - Sitemize üye olurken kaydedilen eposta adresi ve telefon numarası ile sitemizin iletişimi engellenirse, üyelik/abonelik silinecektir.
7 - Sitemiz hiç bir şekilde sitede yayınlanan içeriklerle ilgili kazanç garantisi vermemektedir.
8 - Aylık en az 20 gün olmak üzere İzmir, İstanbul, Ankara, Adana, Bursa ve Kocaeli yarışlarına ait genel puanlama tablosu (Son 6 koşu) yayını garanti edilmektedir.
9 - İçeriklerimizin tamamı veya bir bölümü, kaynak gösterilse dahi paylaşılamaz, elektronik ortamda veya diğer yollarla izinsiz olarak yayınlanamaz, kopyalanamaz, çoğaltılamaz. (Bunu yapanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır)
10 - Siteye abone, üye ve ziyaretçilerin her girişlerinde, site yazılımı ve/veya hosting firması tarafından ip adresleri kayıt altına alınmaktadır.
11 - Herhangi bir yayın organında veya sosyal medya ortamında yarış yazarlığı, yorumculuk, tahmincilik vs. yapanların ve yakınlarının üyelikleri silinecektir. (Abonelik ödemesini yapan kişi ve o abonelik hesabını kullanan diğer kişiler hakkında yasal işlem yapılacaktır)
12 - Abonelik tekil (bireysel,kişişel) kullanım içindir, birden fazla kişi kullanamaz. Usulsüz kullanım* tespit edilmesi halinde uyarı yapılmaksızın abonelik iptal edilecektir. (Abonelik ödemesini yapan kişi ve o abonelik hesabını kullanan diğer kişiler hakkında yasal işlem yapılacaktır)
* Usulsüz kullanım: "1" (bir) saat içinde; "1" (bir) den fazla ip numarasından ve/veya bir "1" den fazla cihazdan (bilgisayar,cep telefonu, laptop, tablet vs.) ve/veya bir "1" den fazla iss'den ve/veya bir "1" den fazla şehirden siteye giriştir.
13 - Sitenin Türkiye dışından kullanılması halinde site üyelikleri uyarı yapılmadan silinecektir. (Yurtdışında bulunanların ve/veya yurtdışına çıkacak olanların site yönetiminden özel yazılı -eposta yoluyla- izin almaları dışında)
14 - Üyelerin gerçek ip numaralarını gizlemeleri ve/veya olduğundan farklı göstermeleri halinde (Proxy, VPN, aracı site, program vb. yöntemler kullanılması) site üyelikleri uyarı yapılmadan silinecektir.
15 - Abonelerin kimlik (Gerçek Ad-Soyad, Tc-no, Doğum Yılı), adres ve telefon bilgileri (istendiği takdirde) site yönetimine iletmeleri zorunludur (gizli tutulacaktır)
16 - Eleştiri yapanların ve olumsuz mesaj gönderenlerin site üyelikleri, uyarı yapılmadan silinecektir.
17 - Sitemiz gerekçe göstermeden, üyelikleri ve abonelikleri kabul etmeme ve iptal etme hakkını saklı tutar.
18 - Usulsüz kullanımların tesbitinde, site yazılımı ve/veya hosting firması tarafından kayıt altına alınan ip adresleri esas alınacak ve yasal işlemlerde kullanılacaktır.
19 - Sitemize üye ve abone olabilmek için 18 yaşından büyük olmanız gerekmektedir.
20 - Sitemiz kullanım koşulları (sözleşme) maddelerinde bildirim yapmadan değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
21 - Site ile üye/abone arasındaki her türlü ihtilaf halinde ANTALYA mahkemeleri görevli olacaktır.