GİRİŞ
 Arama
İsabetli Bankolar
 Arama

• 24.01.2019 Şanlıurfa -Site Yazarı (Paşa)

» ÜNLÜOĞLU (Ganyan: 1,65)

• 23.01.2019 İstanbul -Site Yazarı (Tunç)

» BİR ÖMÜR (Ganyan: 3,80)

• 23.01.2019 Bursa -Site Yazarı (Paşa)

» GOLD FOOT (Ganyan: 1,25): Sürekli açık ve kısa vadeli yarışlara giren ve çok sert rakiplerle yarışan kaliteli safkan, sezon başı olduğu için bu kadar uygun bir grupta start alacak. Ağır favori olduğu için başına bir iş gelmezse, usta jokeyi M.Gündüzeli’nin de etkili binişi ile bu koşuyu kazanması normal sonuç olacaktır, bankom. (Site Yazarı : Paşa)

• 22.01.2019 Adana -Site Yazarı (Kurt)

» CUCUPA (Ganyan: 1,75): Yarış hayatının ilk yarışında çok etkili koşmasına rağmen güçlü bir erkek rakibin ardında ikincilikte kalan kaliteli tay, idman pistinde çalışmalarını hızlandırdı ve formunu daha da geliştirdi. Bu kez çok daha uygun görünen hemcinsi rakipleriyle yarışacağı için, ilk koşusundakinin aksine bu kez yarışa erken adapte olabilirse, son düzlükteki güçlü sprinti ile gelip tüm rakiplerini atlatarak bu koşuyu kazanması normal sonuç olacaktır, bankom. (Site Yazarı : Kurt)

• 20.01.2019 Adana -Site Yazarı (Kara)

» ÖZBATU (Ganyan: 3,60): Adana’da koştuğu son yarışlarda çok sert rakipler arasında start aldığı için etkili olamayan kaliteli safkan, bu kez nispeten uygun görünen rakiplerle yarışacağı için birinciliğe çok yakın görünüyor. Usta jokeyi Ahmet Çelik’in tercihi ile şansını arttırdığı için, iyi koşarak bu koşuyu kazanması normal sonuç olacaktır, bankom. (Site Yazarı : Kara)

• 19.01.2019 Adana -Site Yazarı (Tunç)

» URASHAN (Ganyan: 1,70): Form tuttuğunda art arda yarış kazanabildiğini geçtiğimiz yıllardan bildiğimiz kaliteli safkana kısa süre ara vermek yaradı. Aradan sonra koştuğu yarışta ağır kilosuna rağmen tatminkar bir tabela yapan güçlü safkan, sonraki yani son koşusunda ise şahane koşup kazanmayı başardı. Bugün ise çok daha iyi durumda olduğu için son koşusundan daha da etkili koşacaktır. Formda jokeyi U.Polat’ın soğukkanlı ve etkili binişi ile bu koşuyu da kazanması normal sonuç olacaktır, bankom. (Site Yazarı : Tunç)

• 19.01.2019 İstanbul -Site Yazarı (Kurt)

» TORCULARIS (Ganyan: 2,70): Ankara çim pistinde yarış hayatına başlayan ve devam eden kaliteli safkan, sezon kapanınca Kocaeli kaba kumunda iki yarış koştu ve etkili performanslar sergiledi ama yarış hayatının en etkili koşusunu son koşusunda İstanbul sentetik pistinde yaptı. Son koşusunda yarıştığı rakipler bugünkülere oranla çok daha kaliteli safkanlardı. Bu kez hem rakipler daha uygun, hem de artık pistin yabancısı olmadığı için çok daha etkili koşup bu koşuyu kazanacağını tahmin ediyorum, bankom. (Site Yazarı : Kurt)

• 17.01.2019 İzmir -Site Yazarı (Sayman)

» CEYLİNSU (Ganyan: 1,60): Çim pistte de koşabilen ama bir Özüşan torunu olduğu için kum pistte ekstra performans sergileyen güçlü kısrak, son koşularında çok iyi koşarak formunun zirvesine çıktı. Bugün usta jokey Ö.Yıldırım idaresinde, çok uygun görünen bir grupta start alacağı için, etkili koşup bu koşuyu kazanması normal sonuç olacaktır, bankom. (Site Yazarı : Sayman)

• 16.01.2019 İstanbul -Site Yazarı (Admin03)

» DİDACTİC (Ganyan: 2,40): İyi ellerde bakıldığı için sürekli formda kalmayı başaran kaliteli safkan, art arda seri birincilikler yaparak yarış yaşamının en iyi durumunda olduğunu kanıtladı. Bugünkü yarışta da tüm şartlar lehine göründüğü için, safkanı iyi tanıyan uyumlu jokeyi U.Polat sprint mesafesini iyi ayarlarsa kazanması normal sonuç olacaktır, bankom. (Site Yazarı : Tunç)

• 13.01.2019 İzmir -Site Yazarı (İşgören)

» ÇATALKAYA (Ganyan: 1,45): İlk kez koşacak taylar arasında düzenli idman yapıp dereceli işlerle mükemmel hazırlanan bu tay rakiplerinden çok daha iyi durumda görünüyor. Start-adaptayon gibi sorunlar yaşamaz ve mükemmel idman durumunu sahaya yeterince yansıtabilirse bu koşuyu kazanması normal sonuç olacaktır, bankom. (Site Yazarı : İşgören)

• 08.01.2019 Kocaeli -Site Yazarı (İşgören)

» EĞİL ATEŞİ (BEŞYÜZYİRMİ-BIG LIGHTNING) (Ganyan: 1,30): Son derece formda olan ekürilerden birinin bu koşuyu kazanacağını düşünüyorum. Son koşusunu bugünküne oranla daha sert rakipler önünde kazanmayı başaran 2-EĞİL ATEŞİ her ne kadar kilo almış olsa da, etkili jokeyi H.Çizik idaresinde birkaç kiloyu rakiplerine verebilecek düzeyde bir tay olduğundan, son koşusundakine yakın bir performans sergilemesi halinde birinciliğe çok yakın görünüyor. Herhangi bir sebeple eksik koşması halinde ise kaliteli ekürilerinin devreye gireceğini tahmin ediyorum, eküriler bankom. (Site Yazarı : Paşa)

• 07.01.2019 Bursa -Site Yazarı (Paşa)

» BAGÜRGÜZELİ (Ganyan: 1,50): Şimdiye kadar yalnız 1 kez yarış kazanabilmesine rağmen hem bir Turbo yavrusu, hem de bir Özgün torunu olduğu için yüksek potansiyele sahip olan kaliteli safkan, bugün son derece vasat durumda görünen hemcinsi rakipleriyle yarışacağı için birinciliğe çok yakın görünüyor. Yetenekli genç jokeyi N.Avci startla birlikte önlerde iyi bir yer tutarsa ve son düzlüğe kadar safkanın temposunu zorlamazsa, son düzlükte arttırıp rakiplerini ikincilik mücadelesi yapmaya zorlaması normal sonuç olacaktır, bankom. (Site Yazarı : Paşa)

• 07.01.2019 Bursa -Site Yazarı (İşgören)

» AKALP (Ganyan: 1,75): Çok kolay kazandığı önceki yarışında bu safkanı banko önerirken şu şekilde bir yorum yapmıştım:
“Son derece güçlü bir safkan olmasına rağmen, biraz kafadan çatlak olduğu için istikrar sağlamakta zorlanıyor. Start ve adaptasyon sorunları yaşamadığı zaman çok etkili koşup rakiplerine fazla şans tanımıyor. Son koşusunu bugünküne benzer grupta koşan ve adeta rakiplerini sürklase eden safkanın bugünde aynı performansı sergileyebilmesi halinde bu koşuyu kazanması normal sonuç olacaktır, bankom.”
O koşuyu kazandıktan sonra koştuğu son koşusunu da rahat kazanarak formunun zirvesine çıkan güçlü safkan, bugünkü yarışta da start-adapte gibi sorunlar yaşamadığı takdirde yine kazanarak birincilik serisine devam edecek gibi görünüyor, bankom. (Site Yazarı : İşgören)